• 6 listopada 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dyni.

Każda klasa miała za zadanie wykonać dynię (np. z bibuły, brystolu) oraz przygotować przepis na potrawę z dyni w języku polskim i angielskim.  Uczniowie wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego przygotowali dekorację z okazji obchodzonego Dnia Dyni. W ramach obchodów uczniowie mieli założony pomarańczowy lub żółty element stroju.

Ponadto Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs pt. "Jesienne budowle" dla klas 1-8 Szkoły Podstawowej. Uczniowie wykazali się ciekawymi pomysłami i kreatywnością. Spośród przyniesionych prac wyłoniono trzy najciekawsze.
          I miejsce - Banasik "Wioska krasnoludków"
          II miejsce - Martyna Kowalczyk "Muzeum archeologiczne. Człowiek pierwotny"
          III miejsce - Maja Ostaszewska, Bianka Iwan "Dom Pana Bałwana"

8 listopada odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia
           i Gotowania.
           W październiku każda klasa wylosowała jedno państwo znajdujące się w Europie. Zadaniem każdej klasy było wykonanie plakatu o wylosowanym państwie i charakterystycznych dla niego potrawach. 8 listopada każda klasa przygotowała własne stoisko z potrawami. Odbyła się degustacja przyniesionych potraw.
          W przygotowania włączyli się nie tylko uczniowie oraz wychowawcy klas, ale także rodzice. Uczniowie 15 listopada mogli przyjść ubrani w barwy flagi wylosowanego państwa.

8 listopada wszyscy uczniowie naszej szkoły śpiewali hymn państwowy.

• Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Unicef w Bielanach Wrocławskich
      • szkola@sisco.pl