• INNOWACYJNE SPOSOBY NA NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NASZEJ SZKOLE !
     • INNOWACYJNE SPOSOBY NA NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NASZEJ SZKOLE !

      16.03.2020

      Od stycznia 2020 r. grupy uczniów z klas 5, 6, 7 i 8 SP oprócz udziału w tradycyjnych lekcjach i dodatkowych zajęciach organizowanych w naszej szkole, uczą się też j. angielskiego zdalnie pracując na multimedialnej platformie edukacyjnej do nauki słówek INSTA.LING!

      Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół?

      Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych.

      Ja - jako nauczyciel j. angielskiego i administrator konta na platformie przydzielam wirtualnej klasie słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie logują się na dowolnym urządzeniu i razem z Insta.Ling powtarzają je w domu!
      Jak wygląda nauka z Insta.Ling?Uczeń rozpoczyna pracę z niewielkim zestawem nowych słówek do nauki. Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie.
      Aplikacja uwzględnia więcej niż jedną prawidłową odpowiedź, pozwalając na stosowanie synonimów. W przypadku błędu wyświetlana jest poprawna odpowiedź. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.
      Program zbiera szczegółowe informacje na temat prawidłowych odpowiedzi i błędów związanych z każdym słówkiem i dostosowuje poziom trudności do każdego ucznia indywidualnie.
      Dzięki temu słówka, z którymi uczeń nie ma żadnych problemów, pojawiają się rzadziej, a uczeń może poświęcić więcej uwagi tym problematycznym.
      Pojedyncza sesja trwa od kilku do kilkunastu minut. Zarówno rodzice jak i nauczyciele mają wgląd w raporty z postępów dzieci. Raporty obejmują systematyczność pracy i stopień opanowania materiału.
      Dostęp do raportów pozwala rodzicom włączyć się w motywowanie dzieci do systematycznej pracy.

      INSTA.LINGAplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.
      Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącą formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.I
      NSTA.LING to łatwy i przyjemny sposób na naukę języka angielskiego z wykorzystaniem mulitmediów!

       

      Anna Korzeniowska - nauczycielka j. angielskiego i koordynator projektu INSTA.LING w naszej szkole

      źródło: www.instaling.pl

    • Zawieszenie zajęć! Informacja!
     • Zawieszenie zajęć! Informacja!

      12.03.2020

      Szanowni Państwo,

       

      Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. 

       

      W załączeniu przekazujemy informacje dotyczące czasowego zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

       

      Jednocześnie apelujemy do Państwa o bieżące sprawdzanie komunikatów na stronach internetowych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

       

      Uprzejmie proszę o jak najszerszą dystrybucję informacji i udostępnianie materiałów opublikowanych na stronie internetowej MEN oraz na profilach w mediach społecznościowych.

       

      Z poważaniem

      Anna Ostrowska

      Rzecznik Prasowy MEN

      2020.03.11_Zawieszenie_zajec_w_przedszkolach_szkolach_i_placowkach_MEN.DOCX

      Zawieszenie_zajec_grafika.jpg

       

    • Wielki sukces Naszych uczniów
     • Wielki sukces Naszych uczniów

      10.03.2020

      Zgodnie z regulaminem wyłoniono laureatów i finalistów konkursu ZDOLNY ŚLĄZAK z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.
      W ścisłym FINALE (4 etapie konkursu, części ustnej) tego konkursu wzięło udział 129 uczniów z województwa dolnośląskiego.
      Mam przyjemność poinformować Państwa o WIELKIM SUKCESIE
      3 UCZENNIC Naszej szkoły !!!

      ALICJA ROZTOCKA z klasy 8 b
      JULIA MIEDZIŃSKA z klasy 8 b
      JULIA URBANIK z klasy 7 a
      zostały LAUREATKAMI tego prestiżowego konkursu z JĘZYKA ANGIELSKIEGO !!!
      WYGRANA otwiera uczennicom drzwi do wymarzonego liceum i zwalnia je z pisania EGZAMINU ÓSMOKLASISTY z części językowej !!!!!!
      Przypominam również, że tytuł FINALISTY tego konkursu  zdobył
      SZYMON ZAWIEJA z klasy 8 b !!!

      W związku z zagrożeniem koronawirusem, Dolnośląski Kurator Oświaty odwołał zaplanowaną na 8 kwietnia 2020 r. galę Dolnośląskich Konkursów ZDOLNY ŚLĄZAK.
      Zaświadczenia zostaną przesłane do szkół.
      Uroczystość może odbyć się w innym terminie, o czym organizator poinformuje, wysyłając stosowne zaproszenia do szkół laureatów.
      WIELKIE GRATULACJE DLA ALICJI, JULII, JULII i SZYMONA !!!
      ŻYCZYMY IM DALSZYCH SUKCESÓW !!!
      A. Korzeniowska

    • Pomoc niezwykle cenna !
     • Pomoc niezwykle cenna !

      05.03.2020

      4 stycznia 2020 r wolontariusze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielanach Wrocławskich włączyli się do akcji charytatywnej „Pola nadziei” na rzecz Fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla dzieci”. W Centrum Handlowym Aleja Bielany 19 wolontariuszy z klas VIII w godz. od 11.00 – 15.00 poświęcili swój wolny czas ferii świątecznych, aby kwestować na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci z Dolnego Śląska. Wyróżniali się wśród przechodniów, gdyż byli ubrani w żółte koszulki Fundacji oraz posiadali ponumerowane puszki, mieli również naklejki, którymi obdarowywali darczyńców. Dla wielu wolontariuszy nie było to wcale łatwe zadanie. Trzeba było pokonać nieśmiałość i często zmierzyć się z niechęcią przechodniów. Jak sami mówili zdarzało się, że przechodnie omijali ich szerokim łukiem. Niektórzy jednak poradzili sobie bardzo dobrze. Wszyscy zgodnie przyznawali, że było to dla nich ciekawe i pouczające doświadczenie, które w przyszłości zaowocuje większym zrozumieniem dla ludzi potrzebujących. Serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy w to sobotnie popołudnie, pomimo zmęczenia po czterogodzinnym kwestowaniu, uczyli się pomagać innym. Dzięki Waszym działaniom sprawiliście radość nieuleczalnie chorym dzieciom i przyczyniliście się do polepszenia ich codziennego życia.

      Joanna Para

    • UWAGA! KOMUNIKAT EPIDEMIOLOGICZNY!
     • UWAGA! KOMUNIKAT EPIDEMIOLOGICZNY!

      27.02.2020

      Osoby, które wróciły z rejonów, gdzie stwierdzono zachorowania spowodowane przez koronawirusa COVID19 i odczuwają niepokojące objawy:

      - gorączkę, powyżej 38 stopni C
      - kaszel,
      - duszność,
      - bóle mięśniowe,

      Powinny zgłaszać się bezpośrednio do Izby Przyjęć Oddziału Chorób Zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ulicy Koszarowej 5 we Wrocławiu, tel 71 395 75 20  

      Ponadto wszelkich informacji dotyczących postępowania w przypadku zakażenia koronawirusem udzielają eksperci Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrocławiu pod numerami:

      +48 693 900 908 - od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 -15.00

      +48 603 720 579 – codziennie po 15.00 i w dni wolne od pracy,

      Dla pacjentów dostępna jest też całodobowa infolinia NFZ

      800 190 590

       

      Więcej informacji można znaleźć na stronach:

        https://www.gov.pl/web/edukacja/informacja-gis-dla-osob-powracajacych-z-polnocnych-wloch

        http://www.psse.wroc.pl/

    • Dolnośląski Kurator Oświaty informuje
     • Dolnośląski Kurator Oświaty informuje

      26.02.2020

      Informacja GIS dla osób powracających z północnych Włoch.
      W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego szkoły powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

      Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z obowiązującymi procedurami.

      Zgodnie z komunikatem Głównego Inspektora Sanitarnego z 24 lutego br. obecnie nie ma uzasadnienia dla podejmowania nadmiernych działań typu kwarantannowanie osób powracających z regionów północnych Włoch, odmawianie udziału w zajęciach szkolnych czy zamykanie szkół.

      W celu uzyskania bieżących informacji o zasadach postępowania, w konkretnych, indywidualnych przypadkach dyrektor szkoły powinien skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną.

      Osoby, które przebywały w północnych Włoszech w ostatnich 14 dniach i zaobserwowały u siebie objawy, takie jak m.in.: gorączka, kaszel, duszność i problemy z oddychaniem powinny: niezwłocznie powiadomić telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego, gdzie określony zostanie dalszy tryb postępowania medycznego.Także w przypadku, gdy po powrocie nie zaobserwowano wspomnianych objawów przez 14 dni należy kontrolować swój stan zdrowia:- codziennie mierzyć temperaturę ciała- zwrócić uwagę na występowanie objawów grypopodobnych (złe samopoczucie, bóle mięśniowe, kaszel).

      W przypadku wystąpienia tych symptomów należy bezzwłocznie, telefonicznie powiadomić stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się bezpośrednio do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji na stronie GIS.Niezbędne jest także przestrzeganie zasad higieny w tym: częste mycie rąk wodą z mydłem, a jeśli nie ma takiej możliwości, np. podczas podróży, ich dezynfekcja środkiem na bazie alkoholu.

      Z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do: Chin oraz Korei Południowej, Włoch (w szczególności do regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum), Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu.

      Więcej informacji w komunikacie z 25 lutego br. na stronie GIS.Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronach
      - Ministerstwa Zdrowia https://liblink.pl/RhTOE7uNOX
      - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów www.premier.gov.pl

      Z poważaniem
      Roman Kowalczyk
      Dolnośląski Kurator Oświaty

    • Zajęcia dodatkowe dla uczniów
     • Zajęcia dodatkowe dla uczniów

      26.02.2020

      Zajęcia realizowane w ramach projektu współfinansowanego z funduszy unijnych dla szkół w Gminie Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Siechnice - rok szkolny 2019/2020.
       Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach Wr.

       

      Zasady rekrutacji na zajęcia:

      1. Jeżeli rodzic jest zainteresowany zapisem dziecka na wybrane zajęcia, jest zobowiązany      do wypełnienia i dostarczenia w formie pisemnej do sekretariatu
          (może to zrobić uczeń)deklaracji uczestnictwa oraz zgody na przetwarzanie danych                osobowych,w terminie od 27.02 do 02.03.2020

      2.O przyjęciu ucznia decyduje kolejność zgłoszenia

      3.Ze względu na małą liczbę miejsc,
         prosimy aby zapisać ucznia tylko na jeden rodzaj zajęć

      4. Zajęcia są bezpłatne

      5. Zajęcia przewidziane są do końca roku szkolnego

      6 We wrześniu, po nowym naborze, planowana jest kontynuacja programu

      7.Jeżeli na zajęciach zwolni się miejsce,
         osoby z listy rezerwowej będą informowane o
         dodatkowej możliwości zapisu na zajęcia

      Nauczyciel edukator – Agnieszka Przybylska

      deklaracja_wniosek_1.docx

    • Szkolny konkurs recytatorski
     • Szkolny konkurs recytatorski

      26.02.2020

       

      5 lutego 2020 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego Poetry Is Cool. Konkurs  przewidziany był dla uczniów klas 4-8. Uczniowie mogli recytować wiersz anglojęzycznego poety lub polskiego, przetłumaczonego na język angielski. Recytowano więc między innymi wiersze Ezry Pounda oraz Wisławy Szymborskiej. Konkurs poprzedziły dwie prezentacje przygotowane przez  uczniów Julię U. z klasy 7A i Mikołaja B. z klasy 5C, realizujących indywidualne programy nauki z języka angielskiego. Prezentacje dotyczyły największego poety i dramaturga w literaturze angielskiej czyli Williama Szekspira oraz szkockiej tradycji recytowania wierszy, znanej jako Wieczoru Burnsa od nazwiska szkockiego poety.

                  Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce  - Kacper P. z klasy 5C, II miejsce  - Ksawery P. z klasy 4A  III miejsce - Dominika Cz. z klasy 5D. Wyróżnienia otrzymały Maja Ł. z klasy 6D i Pola B. z klasy 5D. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujęmy wszystkim uczestnikom konkursu.

                                                                                                      Joanna Twarda
                                                                                               organizatorka konkursu

    • Świetlica w fabryce u Mikołaja - Mikołajki 2019
     • Świetlica w fabryce u Mikołaja - Mikołajki 2019

      08.01.2020

       6 grudnia cały świat robi się biało-czerwony. Nie chodzi o uczczenie Polski – te kolory oznaczają wówczas, że po świecie krąży święty Mikołaj, by grzecznym dzieciom wręczyć prezenty, a niegrzecznym rózgę. W naszej szkole również nie sposób było nie zauważyć jego obecności. W czasie lekcji słychać było rozbrzmiewający dźwięk dzwonka świętego Mikołaja.W świetlicy szkolnej także nie zabrakło akcentów mikołajkowych. Dzieci pod opieką wychowawców „zwiedzały” fabrykę Mikołaja, wykonując różne zadania – to przygotowując prezenty, to pomagając elfim pomocnikom Mikołaja nabrać kolorów, a nawet śpiewając kolędy. Dzięki temu nie tylko w świetlicy, ale w całej szkole, zaczyna być odczuwalne to, o czym śpiewa Ania Szarmach: „Coraz bliżej święta”!

      Rafał Chabowski

    • EW Szkolny Przegląd Piosenki
     • EW Szkolny Przegląd Piosenki

      29.11.2019

      Szkolny Przegląd Piosenki

      22 listopada odbył się Przegląd Piosenki dla klas 1-3. Przegląd był zwieńczeniem projektu edukacyjnego „W Akademii pana Brzechwy”, który trwał od 12 listopada.
      W tym czasie dzieci odbyły podróż do pełnej magii i tajemnic szkoły pana Kleksa. Przygotowanie występu było jednym z zadań projektu.  Reprezentanci klas wykonali wcześniej wylosowaną piosenkę z filmu „Akademia pana Kleksa”.


       

      Wystąpiło 9 zespołów i jedna solistka, prezentując wysoki poziom, zaangażowanie i pomysłowość. W międzyczasie można było obejrzeć występ koła tanecznego RYTM oraz pochwalić się wiedzą nt. Akademii. Jury w osobach: pani wicedyrektor Joanny Lewandowskiej, pani bibliotekarki Joanny Pary oraz wychowawcy świetlicy pana Rafała Chabowskiego, pierwsze miejsce przyznało uczniom klasy 2b oraz 1c. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody dla swoich klas w postaci gier planszowych oraz dyplomy.

      Katarzyna Rink

    • EW Wiem, co jem – zdrowe odżywianie 8 listopada 2019
     • EW Wiem, co jem – zdrowe odżywianie 8 listopada 2019

      29.11.2019

      Projekt edukacyjny dla klas III - „Wiem, co jem – zdrowe odżywianie”!

       Wychowawcy klas III przeprowadzili lekcje, w czasie których uczniowie zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania, omówili piramidę zdrowego żywienia. Wychowawcy starali się wyrobić w uczniach nawyki higienicznego spożywania pokarmów oraz systematycznego dbania o higienę. Uczniowie klas III w czasie trwania projektu podjęli działania polegające na samodzielnym przygotowaniu posiłków, uczniowie klasy 3b zakisili ogórki, a uczniowie kl. 3a wzięli udział w warsztatach kulinarnych – samodzielnie przygotowali pizzę i rogaliki z czekoladą. W czasie zajęć uczniowie poznali znaczenie witamin w życiu człowieka. Uczniowie przygotowali plakaty o witaminach oraz przykładowe jadłospisy. Uczniowie brali udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem sprzętu rekreacyjnego i sportowego, poszukiwali ciekawych propozycji spędzania czasu wolnego.  Finał projektu odbył się 8 listopada br.. Uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Każdy uczestnik projektu samodzielnie przygotował zdrowe śniadanie, które stanowi pierwszy posiłek w ciągu dnia. Uczniowie przygotowali kolorowe kanapki, sałatki owocowe, jogurtowe musli. Projekt okazał się bardzo smacznym przedsięwzięciem :)

       

                                                                                                                                                   Sylwia Pienio-Piekarska

    • „Moje serce to jest muzyk” listopad 2019
     • „Moje serce to jest muzyk” listopad 2019

      22.11.2019

              W pierwszych dniach listopada w świetlicy naszej szkoły zrobiło się jakby nieco głośniej, szumniej…...............................

               Nie, to nie dlatego, że dzieci stały się bardziej rozkrzyczane czy zaczęły bardziej przeszkadzać – wręcz przeciwnie.
                 Dzieci były zachęcane do tego hałasu! Bo to nie był byle jaki hałas – to było spotkanie z muzyką!

      W ramach projektu „Odkrywamy pasje muzyczne” odbył się szereg spotkań z dziećmi, w czasie których dzieci mogły odkryć, że muzyka to nie tylko w radiu czy w internecie, ale również w przyrodzie można ją usłyszeć.

              Poza tym dzieci zapoznawały się bardzo praktycznie z pojęciem rytmu, miały okazję przetestować swoje możliwości gry na różnych instrumentach – od najprostszych dzwonków po ukulele i gitarę, ale także w śpiewie i tańcu! Dzieci z zainteresowaniem eksplorowały świat muzyki, który pokazał się im z zupełnie innej strony.

            Miejmy nadzieję, że wśród naszych dzieci niedługo rozbłyśnie niejeden wspaniały talent muzyczny!

       

      Rafał Chabowski

    • Super Liga Judo
     • Super Liga Judo

      20.11.2019

      Sobótka - 17 listopada 2019

             Za nami finałowy turniej SUPER LIGI JUDO 2019.W minioną niedziele w odbyły się ostatnie w tym roku zawody SLJ.
            Uczniowie naszej szkoły, a jednocześnie reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego "BIELIK" wyruszyli na kolejny turniej z cyklu Super Liga Judo, która tym razem odbyła  się 17 listopada 2019 r. w Sobótce.
           W całym roku o medale walczyli zawodnicy z ponad 40 klubów z Dolnego Śląska i okolic,
      a klasyfikacja przedstawia się następująco:                                 
                                                                                
        się następująco:                  
      1. MKS JUVENIA WROCŁAW
      2. Klub Judo Wrocław "Winner"

      3. Judo Tigers
      4.................18
      19. Klub sprotowy 
      20. WroX Gym
      21. UKS Bielik Bielany Wrocławskie
      22. KSW Opole
      23. Judo Club Broumov
      24. 40. Hradec Kralove41. Judo Biała           

                 W turnieju uczestniczył Artur Łopuszniak obecnie uczeń klasy 2 nauczania wczesnoszkolnego oraz jego starszy kolega klubowy  Mateusz Kostjan z klasy 5.
             Młodzi judocy stoczyli zacięte walki pokazując wysoki poziom techniczny, chęć sportowej walki oraz zwycięstwa. W klasyfikacji końcowej Artur w swojej kategorii wiekowej i wagowej zajął 1 miejsce, a Matusz miejsce 2.

       Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

      Grzegorz Harężlak

                                                                          

    • Politechnika
     • Politechnika

      19.11.2019

      Wizyta w Bibliotece Politechniki Wrocławskiej i Pracowni Tyfloinformatycznej!

      30 października 2019 r. uczniowie klas VII i VIII, wraz z nauczycielami bibliotekarzami odwiedzili Bibliotekę Politechniki Wrocławskiej i Pracownię Laboratorium Tyfloinformatycznym działającą w strukturze Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej.

              Młodzież naszej szkoły miała rzadką okazję do zapoznania się z biblioteką bez książek i poznania cyfrowego świata bibliotek.

      Po krótkim wprowadzeniu dotyczącym projektu „Środowiskowej Biblioteki Nauk Ścisłych i Technicznych na Potrzeby Innowacyjnej Gospodarki” uczniowie zostali oprowadzeni po budynku i poznali dostępne w nim usługi. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się Laboratoria: Metod Digitalizacji i Multimediów oraz Tyfloinformatyczne. Uczniowie zobaczyli skanery najnowszej generacji, służące do tworzenia zdigitalizowanych zbiorów oraz dowiedzieli się, na jakiej zasadzie powstają przestrzenne fotografie. W Laboratorium Tyfloinformatycznym mieli okazję zapoznania się z nowoczesnym sprzętem dedykowanym osobom z dysfunkcjami wzroku, słuchu, czy ruchu. Zobaczyli klawiaturę i monitor brajlowski, powiększalniki, syntezator mowy, czy wygrzewarkę grafiki wypukłej. Wszyscy z zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach interaktywnych z użyciem gogli imitujących wady wzroku i ćwiczeniach w rozpoznawaniu znaków alfabetu Braille’a. Na koniec wizyty zwiedziliśmy Strefę Otwartej Nauki. Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji Centrum, która zgodziła się na spotkanie  i obiecała nawiązanie dłuższej współpracy ze szkołą. Mamy nadzieję, że zaowocuje ona zaproszeniem na szkolenia i wizyty dla naszych uczniów, którzy w przyszłości staną się studentami Politechniki Wrocławskiej.

      Tomasz Winiarski

    • Plan lekcji
     • Plan lekcji

      14.10.2019
      Wyświetl lub wydrukuj obecny plan lekcji Data ostatniej publikacji planu lekcji: 11.03.2020
  • Kontakty

   • Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Unicef w Bielanach Wrocławskich
   • szkola@sisco.pl
   • tel. (+48) 713112793 fax. (+48) 713110483
   • Bielany Wrocławskie ul. Akacjowa 1 55-040 Kobierzyce
 • Galeria zdjęć

  • Szkolny konkurs recytatorski
  • Zdjęcia szkoły