•                                                    Koła zainteresowań 2019/2020

    •  

      Lp.

       

      Nazwa zajęć pozalekcyjnych

      Imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego zajęcia

      Uczniowie/ klasy objęte zajęciami

      Termin zajęć:

      (dzień tygodnia, lekcja)

      Sala

      1.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

      Wioletta Kamińska

      V a, V b,

      V c, V d

      czwartek

      lekcja 0

      C 18

      2.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

      Wioletta Kamińska

      IV a

      środa

      lekcja 6

      C 18

      3.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

      Wioletta kamińska

      V a, V b,

      V c, V d

      wtorek

      lekcja 7

      C 18

      4.

      Koło Integracji Wiedzy

      Wioletta Kamińska

      VII a, VII b

      piątek

      lekcja 1

      C 18

      5.

      Koło Integracji Wiedzy humanistycznej

      Anna Lipińska

      VII a, VII b

      Wtorek

      1 lekcja

      C19

      6.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

      Anna Lipińska

      VII a, VII b

      Środa

      0 lekcja

      C 19

      7.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego

      Anna Lipińska

      IVa

      Czwartek

      6 lekcja

      C 19

      8.

      Koło Integracji Wiedzy z matematyki

      Gabriela Galewska

      VII a, VII b

      wtorek

      lekcja 1

      C 20

      9.

      Koło Integracji Wiedzy z matematyki

      Gabriela Galewska

      VIII a, VIII b

      piątek

      lekcja 1

      C 20

      10.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

      Gabriela Galewska

      VIII a, VIII b

      poniedziałek

      lekcja 8

      C 20

      11.

      SKS dziewczęta

      Tomasz Wyrwa

      4-8 dziewczęta

      poniedziałek

      8 lekcja

      D4

      12.

      Zajęcia rozwijające kompetencje
      z języka polskiego

      Katarzyna Mielcarek

      VIIIa, VIIIb

      środa

      lekcja 1

      A21

      13.

      Koło Integracji Wiedzy Humanistycznej

      Katarzyna Mielcarek

      VIIIa, VIIIb

      piątek

      lekcja 1

      A21

      14.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka polskiego dla klas 6

      Agnieszka Ślipek

      VI a, VI b,

      VI c, VI d

      czwartek

      lekcja 0

      C 3

      15.

      Koło Teatralne

      Agnieszka Ślipek

      VI a, VI b,

      VI c, VI d

      Wtorek

      lekcja 8

      A 13

      16.

      Indywidualny Program Nauki z

      j. angielskiego

      Anna Korzeniowska

      VIII b

      (3 uczniów)

      środa

      lekcja 7

      A 32

      17.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

      Wioletta Kamińska

      V a, V b,

      V c, V d

      czwartek

      lekcja 0

      C 18

      18.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

      Wioletta Kamińska

      IV a

      środa

      lekcja 6

      C 18

      19.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

      Wioletta kamińska

      V a, V b,

      V c, V d

      wtorek

      lekcja 7

      C 18

      20.

      Koło Integracji Wiedzy

      Wioletta Kamińska

      VII a, VII b

      piątek

      lekcja 1

      C 18

      21.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. angielskiego

      Joanna Twarda

      VIII a,b

      środa

      lekcja 1

      A14

      22.

      IPN z j. angielskiego

      Joanna Twarda

      VII a

      wtorek

      lekcja 8

      A14

      23.

      Język polski jako obcy

      Anna Synal

      VII b

      środa

      lekcja 0

      D 16

      24.

      Zajęcia dziennikarskie

      Anna Synal

      Vb, Vd, VIc

      Piątek 6

      D16

      25.

       

      Zespół wyrównawczy j. polski

      Anna Synal

      Vbd, Vac

      Poniedziałek 6 lub7(co dwa tygodnie)

       

      D 16

      26.

      Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z plastyki

      Marzena Kozyra-Miazga

      V a, b, c, d

      VI a, b, c, d

      Poniedziałek

      Lekcja 7

      D 12

      27.

      Zajęcia Rozwijające Uzdolnienia z plastyki

      Marzena Kozyra-Miazga

      V a, b, c, d

      VI a, b, c, d

            Środa

            Lekcja 7

      D 12

      28.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

      Danuta Zaradna

      VII a, VII b

      poniedziałek

      lekcja 0

      C 16

      29.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

      Danuta Zaradna

      IV a

      środa

      lekcja 7

      C 16

      30.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z matematyki

      Danuta Zaradna

      VIII a, VIII b

       

      piątek

      lekcja 8

      C 16

      31.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii „Laboratorium chemiczne”

      Danuta Zaradna

      VIII a, VIII b

      środa

      lekcja 8

      C 16

      32.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia
      z chemii „Klub Młodego Chemika”

      Danuta Zaradna

      VII a, VII b

      wtorek

      lekcja 9

      C 16

      33.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia sportowe

      Marek Dudek

      II a, II b, II c

      poniedziałek

      lekcja 4

      D 10

      34.

      Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

      Maria Prażuch

      VI a, VI b,

      VI c, VI d

      poniedziałek

      lekcja 7

      C 18

      35.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia sportowe

      Marek Dudek

      III a, III b, III c

      piątek

      lekcja 5

      D 4

      36.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      Gr. I, II

      poniedziałek

      lekcja 3

      D 5

      37.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      Gr. 0

      środa

      lekcja 2

      D 5

      38.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      Gr. III, IV

      Środa

      Lekcja 3

      D 5

      39.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      I a, d

      Poniedziałek

      Lekcja 6

      D 5

      40.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      I b, c

      Środa

      Lekcja 4

      D5

      41.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      II a, II b, II c

      Czwartek

      Lekcja 4

      D5

      42.

      Gimnastyka korekcyjna

      Marek Dudek

      III a, III b, III c

      Wtorek

      Lekcja 6

      D5

      43.

      Zajęcia sportowe –SKS
      „I ty możesz zostać mistrzem”

      Kamil Wilczyński

      Klasy 4-8

      wtorek
      lekcja 10

      sala gim.

      44.

      Innowacja pedagogiczna – piłka nożna

      Kamil Wilczyński

      I a , I d
      chłopcy

      wtorek
      lekcja 6-7

      sala gim.

      45.

      Innowacja pedagogiczna – piłka siatkowa

      Kamil Wilczyński

      I b , I c
      dziewczęta

      środa
      lekcja 9-10

      sala gim.

      46.

      Innowacja pedagogiczna – piłka nożna

      Kamil Wilczyński

      I b , I c
      chłopcy

      czwartek
      lekcja 10

      sala gim.

      47.

      Innowacja pedagogiczna – piłka siatkowa

      Kamil Wilczyński

      I a , I d
      dziewczęta

      piątek
      lekcja 5

      sala gim.

      48.

      UKS „Bielik” – piłka siatkowa

      Kamil Wilczyński

      4-6
      dziewczęta

      poniedziałek
      lekcja 9-10
      piątek
      lekcja 8-10

      sala gim.

      49.

      Zajęcia wspierające uzdolnienia z historii

      Agnieszka Snella

      V a, b, c, d

       

       

       

       

      dziewczęta z V c

      piątek

      lekcja 6

      co dwa tygodnie wymiennie

      czwartek

      lekcja 2

      A31

       

       

       

           studio

      50.

      Zajęcia wspierające uzdolnienia z historii

      Agnieszka Snella

      VI a, c,

      d - dziewczęta

       

       

       

      VI b,

       

      środa

      lekcja 6

      co dwa tygodnie wymiennie

      środa

      lekcja 7

      C 19

       

       

       

       

          C 19

      51.

      Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

      Agnieszka Snella

      IV a

      wtorek

      lekcja 6

      A 30

      52.

      Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

      Agnieszka Snella

      V a, b, c, d

      wtorek

      53.lekcja 7

      A 30

      53.

      Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

      Agnieszka Snella

      VII a, b

       

       

       

       

      V III a, b

      wtorek

      lekcja 8

      co dwa tygodnie wymiennie

      wtorek

      lekcja 1

      A 31

       

       

       

       

          A 31

      55.

      Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze ,,Wiem i rozumiem”

      Alicja Majewska

      3c

      poniedziałek

      lekcja 5

      A 14

      56.

      Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne ,,To lubię”

      Alicja Majewska

      3a,b,c

      czwartek

      lekcja 5

      B 16

    • brak danych
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny im.Unicef w Bielanach Wrocławskich
      • szkola@sisco.pl
      • tel. (+48) 713112793 fax. (+48) 713110483
      • Bielany Wrocławskie ul. Akacjowa 1 55-040 Kobierzyce
  • Galeria zdjęć

    • Szkolny konkurs recytatorski
    • Zdjęcia szkoły