• Wspaniałe Osiągnięcia na II Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Ku Wolności"

Szanowni Państwo,

Z radością pragniemy podzielić się z Państwem niezwykłymi sukcesami naszych utalentowanych uczniów, którzy wzięli udział w II Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej "Ku Wolności". Wydarzenie to było nie tylko okazją do wyłonienia muzycznych gwiazd, ale również do uczczenia 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem konkursu był z dumą Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach Wrocławskich.

W konkursie wzięło udział imponujące grono około 30 utalentowanych uczestników, reprezentujących wszystkie szkoły podstawowe w gminie Kobierzyce oraz KOK-u Kobierzyce. To wydarzenie świadczy nie tylko o wysokim poziomie wokalnym uczestników, lecz także o ogromnym zaangażowaniu młodego pokolenia w kultywowanie wartości patriotycznych poprzez sztukę muzyczną.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasi utalentowani uczniowie zdobyli zaszczytne miejsca:

• II MIEJSCE: Maria Stryjakiewicz i Jacek Glinicki
            • III MIEJSCE: Matylda Miazga
            • WYRÓŻNIENIE: Julia Polańska

Serdecznie gratulujemy naszym artystom, których zaangażowanie, talent i oddanie sztuce przyczyniły się nie tylko do promocji szkoły, ale przede wszystkim do kultywowania patriotyzmu wśród młodego pokolenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, w szczególności Ani Włach, Jagodzie Szkultin i Mai Bialic za godne reprezentowanie naszej placówki.

Występy naszych uczniów nie tylko zachwyciły swoim wyjątkowym charakterem, ale również wzruszyły publiczność, sprawiając, że dzień Święta Niepodległości stał się jeszcze bardziej uroczysty i niezapomniany.

Serdeczne podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy przyczynili się do wspólnego wyjazdu na konkurs, a także rodzicom i nauczycielom, którzy nieustannie wspierają rozwój talentów naszych młodych artystów. Szczególne słowa uznania i podziękowania skierowane są do pani Marzeny Kozyra-Miazgi, opiekunki uczniów i koordynatorki konkursu, za jej nieocenioną pracę i zaangażowanie.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszych uczniów i mamy głęboką nadzieję, że ich talenty będą kontynuować swój rozwój, przynosząc radość i inspirację nie tylko w szkolnych murach, ale także na szerszej scenie artystycznej.

Z wyrazami uznania,

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach Wrocławskich